26 Nisan 2013

Hepsiburada.com 10 Gün Önce Teslim Edilmesi Gereken Ürün!

Yapılan bir kampanyadan bebek bezi aldım. Bu bezler bize her ayın 15'inde gönderilmekteydi; fakat bu ay beşincisi, 15 Nisanda gönderilmesi gerekirken bezler hala tedarikçiden beklenmektedir. Bir an önce bezlerin gönderilmesini istiyorum.

Fevzi 130 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Sayın Fevzi Ö, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Fevzi23 Mayıs 2013

  37 gündür 4 paket bezi tedarik edemediler. Sorun çözülmedi. Müşteri hizmetleri: Ürününüz stoklarımıza girer girmez ürününüzü göndereceğiz şeklinde kalıp ifadelere devam ediyor.

 • Fevzi30 Nisan 2013

  Sizden 5 ay önce bebek bezi aldım ve siz bunu bana beş ay önceden 15 Nisanda göndereceğinizi biliyordunuz ama 15 gün önce yani 15 Nisanda kargoya verilmesi gereken ürün hala kargoya verilmedi. Yeter artık böyle bir şirket politika olmaz. Yaptığınız kampanyanın arkasında durun. Biraz iş ciddiyeti bekliyorum.

 • Fevzi29 Nisan 2013

  Ürünleriniz paketleniyor dediğinizden beri 4 gün geçti ve hala hiçbir gelişme yok. Ben bu ürünü sizden 5 ay önce aldım ve siz bunu bana beş ay önceden 15 Nisanda göndereceğinizi biliyordunuz ama 15 gün önce kargoya verilmesi gereken ürün hala kargoya verilmedi. Yeter artık böyle bir şirket politika olamaz. Yaptığınız kampanyanın arkasında durun. Biraz iş ciddiyeti bekliyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Nisan 2013

  Sayın Fevzi Ö, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünün paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön