22 Şubat 2013

Hepsiburada.com 10 Gün Oldu Bir Dönüş Bile Yapmadılar!

Siparişimin ödemesini 11 şubatta yaptım. Bir kısmı 13, 14 ve 15 şubatta parça parça teslim edildi. Ancak bugün 10. gün olmasına rağmen Spawn 31 : Lord Covenant Action Figure adlı üründen 2 adet almıştım ancak ne bir haber var ne de bir dönüş. Sürekli ben arıyorum karşıma çıkan müşteri temsilcileri robot misali 7 iş günü teslimat süresi bulunmaktadır dediler.


Telefona çıkan kişilere soruyorum siparişim ile ilgili hangi firmadan bilgi bekliyorsunuz neyi bekliyorsunuz diyorum hep standart cevaplar zorda kalınca da size dönüş yaptıralım diyorlar ama hiçbir şekilde dönüş yapan yok. Bu kadar kötü bir hizmet anlayışı hiçbir e-ticaret sitesinde görmedim. Siparişimin teslim edilmesini talep ediyorum.

Emre 56 Okunma

Cevaplar

  • Emre23 Şubat 2013

    Böyle bir çözümü kesinlikle kabul etmiyorum bugün 12.gün ve yalnızca para iadesi yapılıyor sanki çok büyük bir lütufmuş gibi zaten iade etmek zorundasınız 12 gün beklettiniz beni bunun hesabını kim verecek? Bundan sonra tedarik edemeyeceğiniz ürünleri satışa koymazsınız umarım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Emre P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Emre P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön