18 Ağustos 2016

Duck Teknoloji Sorunlu Bir Satış Politikası İzliyor Hepsiburada.com Seyirci Kalıyor!

Hepsiburada.com üzerinden satış yapan Duck Teknoloji firmasından 2 adet Samsung Galaxy S6 Edge kırılmaz cam ekran koruyu satın aldım. Ürünler birlikte fatura gönderilmedi. İlanda belirtilen hiçbir özelliğe sahip değil. Parmak izi bırakıyor, telefon hassasiyeti %50 düştü. 3 gün sonra direk çıktı. Elime aldığımda ise tuz buz olurcasına dağıldı. Durumu Hepsiburada'ya bildirdim. Açıldığı için o ürünü alamayacaklarını fakat kullanmadığım ürünü iade edebileceğimi söylediler.


İade için yolladım. 2 gün sonra iade talebim ret edilmiş. Ürün kullanılmayacak durumda diye not düşmüşler. Yahu bana gönderdiğiniz şekilde hiç açılmadan geri yolladım. Bu saatten sonra böyle bir firmalara prim veren Hepsiburada.com'danda alışveriş yapmayıp bu iki firmayı da tüketici mahkemesine vereceğim. Parasında değilim 40 lira verdim, gerekirse 400 lira daha harcayacağım ama hakkımı arayacağım!

Nurettin 651 Okunma

Cevaplar

 • Nurettin02 Eylül 2016

  Az önce Hepsiburada.com tarafından tarafıma gönderilen mesajı paylaşacağım. Fakat bundan önce yazmış olduğum mesajlarda görüleceği üzere, ürünü satıcı firmaya karşı ödemeli yollamamı ve gönderi kodunu kendileri ile paylaşmamı istemişlerdi. Gönderdim ve kodu kendileri ile paylaştım. 7 Liralık kargo bedelini ödememek için ürün teslim almayan Duck Teknoloji firması yüzünden ürün bana geri geldi ve 7 Lira kargoyu kendim ödemek zorunda kaldım. Durumu Hepsiburada.com firmasına bildirdim. Ve gelen cevap aşağıdaki gibidir. Bu tükürdüğünü yalamaktır. Bu müşteriyi aldatma ve dolandırmaya yönelik bir davranıştır. Gelen Cevap: Cevap: Değerli Müşterimiz, ödediğiniz kargo bedeline istinaden ürünü kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Nurettin01 Eylül 2016

  Hepsiburada.com ve Duck Teknoloji. İade üründe yaşanılan Sorun devam etmekte. Bu kadar beceriksizce acemice iş yapılır mı? Bu iki firmadan da kesinlikle uzak durun. Hepsiburada.com'un bana göndermiş olduğu mesaj: "64707139 numaralı siparişinizde yer alan Semers Samsung Galaxy S6 Edge Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu isimli ürünü aşağıdaki adrese alıcı ödemeli göndermenizi ve takip kodunu tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. " Söylenien adrese ürünü karşı ödemeli yollamak istedim. Anlaşmalı oldukları Yurtiçi Kargo firması gönderiyi kabul etmedi. İade kodu olması gerekiyor dedi. Durumu onlara anlatana kadar göbeğim çatladı. En sonunda kasrı ödemeli yollatabildim. Fakat bir kağıt imzalattılar. Karşı taraf ürünü kabul etmezse kargo geri gelir ücret sizden tahsil edilir. Ürünü malum firma kabul etmemiş. Bugün itibariyle ürün bana geri geldi ve kargo ücreti ödedim.! Hepsiburada.com 'a yazmış olduğum mesaj: " Kargo firması iade kodu olmadığı için kargoyu almak istemedi. Karşı taraf ücreti ödemediği takdirde kargo ücretini sizden tahsil ederiz dediler. Bu ürünü herhangi bir şekilde geri kabul etmeyeceğimi kargo ücretinide ödemeyeceğimi bildiririm. " Gelen cevap:" Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünü teslim alması için satıcıya bilgi verildi. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. " Çok güzel bilgi vermişsiniz tebrikler.

 • Nurettin18 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili Hepsiburada.com'un cevabı şu şekildedir: " 64707139 numaralı siparişinizde bulunan Semers Samsung Galaxy S6 Edge Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu ürününüzde yaşanan problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Semers Samsung Galaxy S6 Edge Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu ürününüz 18.08.2016 tarihinde iade alınmıştır. Yapılan iadeye istinaden 2 iş günü içinde, ödeme yaptığınız kartınızın ait olduğu bankaya ücret iade talimatı verilmiş olacaktır. Ücret iadesi, bankanızın geri ödeme sürecine bağlı olarak hesabınıza yansıyacaktır. " Öncelikle Sikayetvar.com sitesine ardından hatasını anlayıp düzelten Hepsiburada. Coım sitesine teşekkürler.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Ağustos 2016

  Sayın Nurettin A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GGT-731-42230 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön