05 Eylül 2015

Hepsiburada.com Zorluk Çıkarıyor!

24308464 No.lu siparişimde kargo sıkıntıları nedeniyle Hepsiburada.com sitesine geri götürülmüştür, bütün suçun kargo şirketinde olmasına karşın Hepsiburada.com sitesi ürünü bana göndermemekte ısrar ediyor ve iade aldık diyor. Ürünü kullanamadım ki iade edeyim.
Hepsiburada.com ürünümü göndersin.

Selçuk 27 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk17 Eylül 2015

    1 ay oldu olacak siteden bir ürün alamadım, gittikçe alışverişi zora koşan bir zihniyet! Şikayetlerim önerilerim taleplerimde umursanmıyor ve 16.9 2015 tarihinde kargoya verilecek ürün verilmiyor! Neye göre satış yapıyorsunuz! Stok olmayan ürünü var göster sat anında parasını al, ondan sonra 1 hafta beklet, daha ne kadar bekleyeceğim meçhul! Bu konuda sayısız şikayet yazdım umursayan yok! Bu konuda sayısız şikayet yazdılar ve halende yazıyorlar yine umursayan yok! Muzdarip oldum yıldım resmen! Gidin nereden temin edecekseniz edin ürünü gönderin hemen bıkkınlık geldi artık!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Eylül 2015

    Sayın Selçuk B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HXZ-312-50904 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön