Hepsiburada.com Zamanında Teslim Edilmeyen Ürün Ve İade Alınmaması!

Abdullah P. |

Hepsiburada.com sitesinden parfüm alımı yaptım. Hızlı gönderi ibaresi olması sebebiyle, 3 saat içerisinde kargoya teslim edilir şeklinde, ödememi gerçekleştirdim. Ancak ödeme işlemi bitmesi akabinde 1 Mart tarihinde teslim şeklinde bilgi çıktı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp geri iade etmek istediğimi bildirdim. Daha 1 saat dahi geçmemişken iade yapamayacaklarını ürünü kargo ile göndereceklerini istemezsem teslim almamı ve böylelikle iade alınabileceğini bildirdiler. Gördüğüm en kötü müşteri hizmetlerini sunmaktadırlar. Bu siteden bir ürün almadan kesinlikle 2 kez düşünün, sundukları hizmet son derece kötü.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah P.
  23 Ağustos
  15:08

  Standart cevap politikası, ancak müşteri odaklılık maalesef yok.

 • 29 Şubat
  10:21

  Sayın Abdullah P.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CTD-334-99192 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri