18 Temmuz 2014

Hepsiburada.com Zamanında Gönderilmeyen Ürün!

Ürün açıklamasında "gün içerisinde hızlı kargo" yazmasına rağmen günlerce kargolanmamıştır. Firmaya destek talep mesajı atıyorum cevap vermiyorlar. Telefonla arayıp ürünü bekleyecek isem iptal etmelerini ve beni oyalamamalarını söylediğimde ürünün saat 22'ye kadar kargolanacağını garanti ettiler.

Ancak sabah olmasına rağmen bana ürünü temin edemedik, 4 iş gününde kargo edeceğiz diye zaman kazanmaya çalışıyorlar.

Ürünler satılsın diye indirime sokuyorlar, stoklarında ürün var ve hızlı gönderi ibaresi ekliyorlar, satılıp parayı aldıktan sonra ne mesajlara bakan var ne de ilgilenen. Boşu boşuna zamanımı kaybetmeme neden olacak kadar oyalama taktikleri kullanıyorlar.

Yalçın 99 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Yalçın G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MAK-467-55777 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön