Hepsiburada.com Yüzünden Anneme Çok Mahcup Olacağım!

Hakan Ö. |

Siparişimi 30 Nisan 2015 tarihinde verdim. 8 gündür kargoya bile verilmedi, anneler gününe yetişmeyecek. 4 gündür paketleme işlemi yapılıyor olarak görünüyor; Artık nasıl bir paket yapılıyorsa.

Özel günlere yetişmesi için sanırım 1 ay önceden sipariş vermek gerekiyor. Tuhaf olan sitede ki yorumların çoğunluğunda Hepsiburada'nın çok hızlı olduğu. Kargo şirketi de Yurtiçi Kargo olunca haftaya belki gelir artık. Teşekkürler Hepsiburada.com sayenizde anneler gününde anneme karşı mahcup olacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  13 Mayıs
  17:43

  Ürünüm 13.05.2015 tarihinde elime ulaştı. Anneler günün üzerine 4 gün geçtikten sonra. Hepsiburada özür mahiyetinde 25 TL hediye çeki verdi.

 • 08 Mayıs
  15:24

  Sayın Hakan Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KQV-923-80972 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri