30 Ocak 2014

Hepsiburada.com Yurtiçi Kargo Ürünü Kapıma Kadar Bırakmadılar.

Hepsiburada.com sitesinden alışveriş yaptım. Aldığım altis hg 200 Home Çalışma İstasyon'unu evime getiren Yurtiçi Kargo firması ürünü apartmanın kapısında teslim etti. 120 kilo ağırlığındaki ürünü evime kadar teslim edemezlermiş. Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradım. Bana tedarikçi firmayla görüşmemi söyledi. tedarikçi firmayı aradım onlarda konunun Hepsiburada.com firmasıyla alakalı olduğunu söyledi yani iki tarafta topu birbirlerine atıyor. eve kadar teslim olmayacağını bilseydim Hepsiburada.com' dan alışveriş yapmazdım. sonuç olarak 120 kilo ürünü 4.kata çıkarmak zorunda kaldım.

İrfan 266 Okunma

Cevaplar

  • İrfan02 Şubat 2014

    bana cevap olarak kargo firmasının çalışma esaslarını sebep gösterdiler. kargo firmasının çalışma şekli öyle olabilir ama bunu ürün tanıtımında belirtmesi gerekirdi. ürününüzü apartmanın kapısında teslim ederiz şeklinde olsaydı daha uygun olurdu.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İrfan S, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FYP-950-83783 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön