14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Yüklenmeyen Hediye Çekleri!

Mart Ayında yaptığım siparişten kazandığım hediye çeki normal şartlarda nisan ayının 7sinde yüklenecek ve 22 sine kadar kullanılmazsa silinecek. Ayın 14'ü olmasına rağmen, her gün aradığımda bugün gün içinde mutlaka yatacak denmesine rağmen hala yatmıyor.

Son dakika yatırıp kullanamadan silecekler sanırım bunun peşindeler, yoksa 2 dk sürecek bir işlem için günlerce defalarca bağlanmama rağmen yüklememelerinin başka sebebi olamaz.

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • Ali 23 Mayıs 2013

    30 Mart tarihinde yapmış olduğum 22972272 numaralı siparişim sonucunda hesabıma yatması gereken 50tl çek bütün uğraşlarıma rağmen yatmamıştır.Kampanya koşullarında 7-22 Mayıs arasında hesaba yansıtılacak ve 22 Mayısta silinecektir uyarısı da var.16 gündür her gün aramama ve mesaj atmama rağmen, şikayetvar a yazmama rağmen hala problemim çözülememiştir.Yaptığım onlarca görüşme sonucunda müşteri temsilcilerinin kaydınızı aldım, çekinizin yatması gerektiğini sistemden görüyorum ve hemen acil olduğu bilgisiyle genel müdürlüğe iletiyorum demelerine rağmen, keyfe keder ilgisiz cevaplar dönüyorlar, gereken süre de dolduğuna göre hakkımı mahkemede aramam gerekiyor bundan sonra.

  • Ali 14 Mayıs 2013

    Çözüme falan kavuştuğu yok, o tarihte yüklenecek kampanya yok diye cevap yazmışsınız, bir önceki mesajınızda kampanyanın linkini vermişsiniz, aldığım ürün notebook, kampanyanın linki de bu, aradığımda da evet hediye çekine hak kazanmışsınız, hemen genel müdürlüğe iletiyorum diyorsunuz. Bu da kampanyanızın linki: http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3974

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Ali Kemal İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön