16 Ekim 2015

Hepsiburada.com Yorumumu Yayınlamıyor!

Hepsiburada'dan bir tane menzil genişletici aldım. Fakat ürünü beğenmedim. İhtiyacımı tam olarak karşılamadı. Bende yorum yaptım fakat yayımlanmadı. Hakaret içeren ya da yalan hiçbir şey yoktu yorumumda. Yorumum aşağıdadır. Hepsiburada.com yetkililerinden bir cevap bekliyorum. Olumsuz yorum yapıp düşük yıldız verince yorumum neden yayınlanmıyor? Ben yıldızına bakarak aldım ürünü ama pişmanım!

Ürün görünüş ve boyutları itibariyle şık ve güzel duruyor. Karanlıkta ışıkları güzel görünüyor. İlk bağlantıyı yapmak zor olmadı fakat bir süre sonra bağlantı kopmaya başladı. Modem ile tekrar bağlantı kurmak oldukça zor oldu. Kutu içeriğinde ethernet kablosu da yazıyor fakat kutudan çıkmadı.

Fatih 23 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Ekim 2015

    Sayın Fatih G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HXV-400-61050 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön