23 Ocak 2014

Hepsiburada.com Yorumlar Konusunda Yanlı Davranıyor

02.01.2014 tarihinde yukarıda belirtilen sipariş numaralı ürün satın aldım ve aradan 2 hafta bile geçmeden ürünün kalitesi ile ilgili yorum yaptım ve yorumum yayınlanmadı. Hepsiburada.com ile bu konuda iletişime geçmek için herhangi bir menü aradım ama bir türlü bulamadım. Hepsiburada.com ticari kaygılarını düşünerek belkide benim yazdığım yorumu "ürün hakkında yapılan yorumlar" bölümüne eklemedi.

Fakat yaşadığım bu sorunla ilgili fikir paylaşımına izin vermeyerek bu şekilde tüketiciyi yanılttığını düşünüyorum. Bundan sonraki alışverişlerde hepsiburada.com'u tercih etmeyeceğimi belirtmek istiyorum.

İbrahim 89 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim24 Ocak 2014

    yorumumda firmayla ilgili herhangibir hakaret, incitici, kötüleyici satırlar mevcut olmamasına rağmen yayınlanmamıştır.ben son kullanıcı olarak alıp test ettiğim ürünün çok yakın bir süre içerisinde nasıl deforme olduğunu tecrübe ettiğim için aynı ürünü alacak müşteriyi bir ön bilgilendirme çabası içerisindeyim.şikayetimi yoruma sokmama gerekçeniz standart bir cevap şeklindedir.yinede standart bir cevap verdiğiniz için teşekkürler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın İbrahim U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BZV-340-96741 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön