Hepsiburada.com Yol Yardım Hizmeti Hediyesi Verilmedi...

Şükrü Ö. |

Yapmış olduğum alışveriş kampanyası kapsamında 1 yıllık yol yardım hizmeti hediye edildiği beyan edilmiştir. Siparişlerimi incelediğimde "siparişiniz 11.8.2016 tarihinde xxx firması aracılığıyla ve 4504501*** takip numarası ile gönderilmiştir" şeklinde ibare yer almakta fakat yol yardım hizmetine ait herhangi bir yazılı belge tarafıma gönderilmemiştir. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmede hizmeti kendilerinin vermediğini konuya ilişkin ilgili firmadan destek alabileceğim iletilmiştir. Fakat yol yardım hizmetine ait fatura Hepsiburada.com tarafından düzenlenmiş ve email adresime iletilmiştir. Bu nedenle yol yardım hizmetine ait kişi adına düzenlenmiş resmi bir poliçe ibraz etme zorunluluğunuz bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz işlem tüketicinin korunması hakkında kanuna aykırı ve yasal değildir. Konuyla ilgili hem tüketici haklarına hem de savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  13:17

  Sayın Şükrü Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SRJ-488-55534 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri