20 Nisan 2013

Hepsiburada.com Yetkili Servis!

Hepsiburada'nın sitesinde apple cihazların servisi bilkom yazmasına rağmen bilkom'u aradığımda iphone cihazların tamirini yapmaya, aynı zamanda değişim ve iade kararları vermek için Türkiye'de sadece 2 adet yetkili firma olduğunu söyledi bunlar GENPA ve TELESERVİS imiş. Ben iadesi kabul edilmeyen iphone 5 marka cihazımın bu servislere gönderildiğine inanmıyorum Hepsiburada benim iphone 5 cihazımı bu iki servisten hangisine gönderdi?

Yahut bunlar değil de kendi anlaştığı bir servise gönderip iade istememe rağmen onarıp yaptırım bana mı gönderdi ? Zaten servise gönderim nedenlerinde benim isteğim olan iade değil, garantili ürün arıza bildirimi yazıyordu. Ekte mevcut.

Engin 80 Okunma

Cevaplar

  • Engin20 Nisan 2013

    Ne bana ulaşan var ne sorduğum soruya cevap veren.. Görüyorum ki yine şablon mesajlarla uyutma çabası ve sırf cevap vermek için cevap vermeler.. Tahminimde yanılmamışım iphone 5 marka cihazım merdivenaltı servise rızam olmadan onarıma gönderildi ve utanmadan iade kararını servis veriyor diyorsunuz. Servis sizin servisiniz olduğu için sizin isteğiniz doğrultusunda karar veriyor yani yetkili servis değil. Neyse bu konuyu size açtığım davada da netleştirerek buraya mahkeme kararı ile birlikte yazacağım bakalım o zaman da şablon mesaj atacak mısınız :)

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Engin B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön