19 Şubat 2016

Hepsiburada.com Yetersiz Cevap!

Mağazadan 6 parça ürün aldım. Ürünler parçalı olarak geldi. 3 ayrı gönderiyle. Gönderilerden 1 tanesini eşim teslim almış. Evde küçük bebek olduğu için kontrol etmeden aldım dedi. Paketi daha sonra açtığımızda Gillette olarak satın aldığım 40 TL'lik ürün yoktu. Bu durumu arayıp Hepsiburada'ya bildirdim. Tespit tutanağı yoksa yapacak bir şeyimiz yok şeklinde bir cevap aldım.
Soruyorum.
1) Gönderi paketinde problem yok ve bunu da size belirttim.
2) Ürün küçük olduğu için pakete konulması unutulmuş olamaz mı ve siz bunu stok kayıtlarından kontrol etmeden neden yapacak bir şey yok şeklinde cevap veriyorsunuz. Bizim hatamızdan faydalanmayı mı düşünüyorsunuz?
3) Depoda personelinizden herhangi birisi hırsızlık yapmış olamaz mı? Kamera kaydı Bir takip sisteminiz yok mu?
Bana çok yetersiz bir cevap olarak geldi. Bireysel olarak çözüm üretilmezse sizinle bir daha alışveriş yapmayacağım.

Akif 53 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Şubat 2016

    Sayın Akif G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YDF-293-83655 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön