19 Mart 2013

Hepsiburada.com Yeter Sizden Çektiğim!

Siparişimde bulunan Dreamcar Mini Geçme Fişli Sigorta 10'l ürünün farklı bir ürünle değiştirilmesi için defalarca çağrı merkezini aradım. Bu ürünün fiyatı 1.37 benim değiştirilmesini istediğim ürün 1. 24 tl idi. Daha sonra ürünün fiyatları eşleştiği taktirde değişim yapılacaktır diye bir cevap geldi. Bende 20 kuruşluk fark benim için önemsiz beni uğraştırmayın değiştirin dememe rağmen işime yaramayacak ürünü bana gönderdiniz.

Bir şeyi de doğru yapsak memnun müşteri yaratabileceğiz. Ama artık sizden bir şey almadan önce gerçekten oturup düşüneceğim. Hemde uzun uzun düşüneceğim. Şimdi bu 1.37 tl için en az 1 hafta sizinle uğraşacağım. Ne gerek var bütün bunlara. Değişim yapılmış olsa.

Uğur 17 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Uğur G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön