Hepsiburada.com Yayınlanmayan Yorumlar

Ozan Ç. |

Hepsiburada'dan aldığım Case 4U marka Sony Xperia z telefon kılıfı kalitesiz çıktı. Ürünün sayfasında yorum kısmı var ve kötü den çok iyiye 5 değerlendirme yer almaktadır. Aldığım
ürün kötü çıkınca doğal olarak, diğer müşterilerinde bilgilendirilmesi için -ki yorum kısmının amacı bu- yorumumu ürünün geçirdiği aşamaları yazdım. Fakat hiçbir hakaret içeren sözcük yazmamama rağmen 2 defa gönderdiğim yorumu her seferinde yayınlamadılar. Ayrıca müş. hiz. mesajıma cevap vermedi.

Eğer bu yorumlar yayınlamayacaksanız neden oraya kötü seçeneğini koyuyorsunuz. Müşterilerin oradaki iyi yorumlara aldanıp bu ürünü almalarını sağlamak müşteriye hakarettir.

Bu durumu etik buluyor musunuz?

Etiketler :

Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan Ç.
  22 Mart
  11:54

  Yorumlar kısmında kesinlikle insanları kandırmaya yönelik bir tutum içindeler. Yorumumu defalarca düzeltmeme rağmen her yoruma bir bahane bularak reddettiler.

 • 11 Şubat
  13:39

  Sayın Ozan Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XSR-531-92305 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri