09 Mayıs 2016

Hepsiburada.com "Yarın Kargoda" Taahhütü Doğru Değilmiş!

05/05/2016 tarihinde siparişi verdim. 06/05/2016 tarihinde kargoya verilecek yazıyordu. Ancak 07/05/2016'da baktığımda kargoya bile verilmemiş.
1) Herhangi bir alışverişimde kullanabileceğim, 15 TL'lik özür çeki istiyorum.
2) Birazdan 13 Desi olan ağır kargomu, kargo şubesine gidip teslim almayı umut ediyorum. Kargonun nerede olduğu belli değil.
3) 06/05/2016 tarihinden beri, Hepsiburada sisteminden 4 mesaj gönderdim. Kimse cevap vermiyor.

Engin 168 Okunma

Cevaplar

  • Engin03 Haziran 2016

    19 Mart 2016 tarihinden bu güne kadar paramı hesabınızda tuttunuz. Üstelik hiçbir gerekçe göstermeden siparişim iptal edildi. Hediye çeki verip özür dilemek çok mu zor geliyor? Hepsiburada artık müşteri kazıklama dönemine mi geçti?

  • Engin09 Mayıs 2016

    Yarın kargoda demek tamamen aldatmaca! Yarın kargoda demek; mesai saatleri dışında teslim edilmiş gibi göstermek değil! Kargo firmasına teslim etmek demektir! Aynı ürünü bugün alanlara Perşembe gününe kadar kargo diyorsunuz? Cumartesi bana teslim edilmesi gereken ürün pazartesi teslim edilecek, ama sizin sorumluluğunuz yok öylemi? Madenlerde işçiler ölür, sorumlu kimse yoktur. Aynı kafa yapısına ne anlatayım ki... Ben hakkımı haram etmekten yoruldum, siz hak yemekten yorulmadınız. Deyin ki, kusura bakmayın kargoya yetiştiremedik, akşam verdik, onlarda o saatte kapalı. Ama demezler. Yapı bu çünkü... Koca firma kimlerin eline kalmış. Yazık!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Sayın Engin D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SDY-639-71541 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön