Hepsiburada.com Yapılmayan Teslimat.

Y. Serkan T. |

00***5 no.lu siparişimi 1 haftayı aşkın süredir teslim alamadık. Kargo şirketi teslim edildiğini iddia ediyor, yaklaşık 1 hafta evden çıkamadı annemler kargo gelir evde bulamaz diye. Kime teslim edildiği ne yapıldığı muamma. Hala araştırılıyor, müşteri memnuniyeti kimsenin umurumda değil. Araya Bayram da girdi yani 1 hafta daha teslimat yapılamayacak. Son alışverişimdir diyebilirim bu siteden. Hatta internetten. Hala araştırıyorlar sözde. Sonuç? Ben paramla rezil oldum. Bilgi almak için arıyorsunuz en az 20 dk beklemek zorundasınız. Telefon masraflarını da göz önüne almak gerekiyormuş internet alışverişlerinde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  11:20

  Sayın Serkan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OQG-350-79890 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri