Hepsiburada.com Yanlış Yollanan Notebook.

Ersin Ö. |

Firmanın ismine güvenerek 2100 TL'ye Hepsiburada.com'dan laptop aldım. Fakat aldığım laptobun sipariş ettiğim modelin çok daha alt modeli olduğunu görünce saf yerine konmak (ya yerse mantığı) zoruma gitti. Yasal süre zarfında sebepsiz iade garantisi olduğu halde benim sebebim olmasına rağmen malzemeyi aldığım 3 Temmuz'dan 1 hafta sonra (hatalı olduğunu bilgisayarcıya onaylattığım için) 11 Temmuz'da firmayı aradım bana malzemeyi geri yollayabileceğimi ama öncelikle kendilerinin bana iade kodunu 24-48 saat arasında (bunu yazarken 37 saat geçti) yollayacaklarını söylediler. Defalarca çağrı merkezini aramama rağmen bana tedarikçi firmadan kod beklediklerini söylediler.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin Ö.
  23 Temmuz
  11:12

  Hepsiburada.com aracılığı ile laptop aldım. Bana eski model yolladım. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım 4 gün sonra iade şifresi yolladılar. Yolladıkları şifreyi Gelibolu Yurtiçi Kargo yanlış diye kabul etmedi. Çağrı merkezi suçu Gelibolu yurtiçi kargoya attılar fakat adamlar aynı iade koduyla onlarca işlem yapmışlar. Hata Hepsiburada.com da. Ürünü sattıktan sonra ilgilenmiyorlar.

 • 15 Temmuz
  12:55

  Sayın Ersin Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FZX-869-81010no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri