17 Haziran 2015

Hepsiburada.com Yanlış Ürünü İade Edemiyorum!

7 Haziran'da 3 ürün istedim. 2 si sorunsuz geldi hafıza kartını C--- Bilgisayar aracılığıyla diye altta not düşmüşler. Fakat kargomu hem yanlış yere göndermişler hem de 1 gün içinde değil 3 gün sonra göndermişler üstelik yanlış bir kart göndermişler.

Hepsiburada.com' u aradım iade kodu aldım kod sürekli geçersiz çıkıyor 3 gündür biz e-posta gönderdik hal olacaktır diyorlar, yok kargo köşelerinde sürünmekten bıktım bu sıcakta. 3 gündür 5 kez aradım hep aynı şey. Bir kere kodunuz 13 haneli, oradaki adamlar bana 10 haneli olmalı diyor. Gerekirse tüketici haklarına başvuracağım. Yetti canıma.

Berkay 174 Okunma

Cevaplar

  • Berkay26 Haziran 2015

    halâ göndermiş değilim iade kodlarında sorun var dediniz 8-9 gün sonra düzelttik dediniz ama halâ sorun var bugün iade nin son günü birde iade sürenizi etkilemicek demiştiniz. Kod yine ve halâ geçersiz çıkıyor. Siz 14 gündür uğraşmaktan bıktım artık. Artık daha nereye şikayet ediliyorsa edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Haziran 2015

    Sayın Berkay E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RWZ-493-93896 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön