07 Nisan 2014

Hepsiburada.com Yanlış Ürün-İade.

2Nisan'da siteden bir adet Astra sedan 2014 aracım için havuzlu paspas takımı aldım 3 Nisan 2014 tarihinde gelen ürünü kontrol ettiğimde ürünün Volkswagen golf araç için üretilmiş olduğunu görerek kutuyu hiç açmadan Yurtiçi Kargo yetkilisine teslim ettim.3 Nisan 2014 tarihinden bu yana ürünüm kargo şirketi tarafından kontrol vs gerekçe ile tutulmakta iade edilmemektedir bunun iki firma arasında bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum.

Ürünün halen tarafıma iade bilgisi gelmemiştir ve dolayısı ile de nakit iadem de gerçekleşmemiştir.Tamamen firmanın kusurundan kaynaklanan bir sorun için çözüm bulunanamamış mağduriyetim oluşmuştur.Tek tesellim ürün bedelinin 134 TL olmasıdır.

Hakan 394 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 15 Nisan 2014

  Sekiz gün kargo şubesinde bekletmenin esprisini herkesle paylaşmak ve uyarmak istiyorum.Ürün bedelinin iadesini engellemek esas amaç burada yapılması gereken kendi olanağınız ile gönderimi sağlamak,kargocuya sadece tutanak hazırlatmak tabii mümkünse yurtiçi kargo gene kulubeye bırakmış ve Hakan Baş'a teslim edildi demiş burada kulübe Hakan Baş oluyor sanırım.

 • Hakan 14 Nisan 2014

  Yanlış ürünün alınarak para iadesinin yapılmasını istedim.Yine ürün göndermişler bir daha hepsi burada mı asla!...............

 • Hakan 08 Nisan 2014

  Hala bir gelişme yok yanlış ürün bir gönderin kargocuda 5 gündür tutun paramı iade etmeyin aferim size

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Nisan 2014

  Sayın Hakan B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZDA-656-88037 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön