Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderiyorlar.

Sezgin E. |

Hepsiburada.com' dan 28.09.2015 tarihinde ürün sipariş ettim. Gelen ürünü iade etmek istedim. Yalnız Yurtiçi Kargo firması 1 hafta boyunca her gün aramama rağmen gelip kargoyu almadı. Hepsiburada ' yı arayıp kendilerinin aramalarını söyledim. Son aramamda ürünü kendiniz kargo şubesine götürüp teslim edin dedi.

Kargo firmasının işini bana yaptırıyor. 17.102015 tarihinde tekrar ürün siparişi verdim. Gelen ürünün rengi farklı beni istediğim ürün gelmedi. Tekrar iade etmek istiyorum ama kargo firması yine gelmeyecek ve Hepsiburada kargo firmasının işini bana yaptıracak. Hem ürünü yanlış gönderiyor hem kargo firması üzerinde bir yaptırımı yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin E.
  27 Ekim
  10:34

  Hepsiburada, kargo firması aranmış olup kargonuzu adresinizden alacaktır tarzında mesaj göndermiş. 10 gün oldu hala kargo firması gelmedi artık hepsiburda ve kargo firmasını aramaktan bıktım. İade işlemimden vazgeçtim ve bir daha Hepsiburada.com dan alışveriş yapmayacağım.

 • 20 Ekim
  13:03

  Sayın Sezgin E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KBB-462-64304 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri