07 Eylül 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderip Değişim Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan satın almış olduğum "LG BH6730T 3D Bluray Player" yerine "LG BH6730S 3D Bluray Player" gönderilmiş kargodan ürünü teslim almadan iade sebebi ve değişim ile ilgili talebimi iletmeme rağmen sanki ürün bedelini geri istemişim gibi ürünün bedelin tarafıma benim talebim doğrultusunda iade edildiğini belirten bir mesaj aldım.

Bunun üzerine değişimle ilgili olmuyor ise ürün fiyatı arttığı için tekrar aldığımda uğrayacağım zararın tazmini ile ilgili talebime de iade tutarının finansal kayıtlarını karıştırdığı gibi alakasız bir cevapla muhatap oldum.

Bu firmanın politikası sanırım yanlışı düzeltmek değil olmamış kabul etmek.

Askin 208 Okunma

Cevaplar

  • Askin 25 Eylül 2013

    Kısa sürede sonuçlandıracağınız belirttiğiniz süreç malesef olduğu gibi durmakta, bir üstüne üstlük aynı ürün satışta gözüküyor muhtemelen yeni mağdurlar gönderilen yanlış ürünler sebebi ile iade edecekler veya benim/ bizim gibi uğraşacaklar durumdan anladığım hepsiburada dan alışveriş yapılmamasını istiyor.

  • Askin 10 Eylül 2013

    Belli ki çalışanlar işlerinden memnun değil bu kadar şikayet üstüste hiçbirine tatmin edici ne bir cevap var ne bir çözüm

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Askin D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön