Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderimi Yaptılar...

Seçgin Ç. |

07 Ağustos 2016 Pazar günü vermiş olduğum ürün 09.08.2016 tarihinde elime ulaştı. Ürün benim sipariş ettiğim ürün değil, başka bir ürün gönderdiler ve Hepsiburada.com aradığım da bana iade edin dediler. Ben diğer ürünle değiştirin dedim olmaz yeni sipariş oluşturun dediler. Hem kendi hataları ve bana yeniden bekletecekler. Tedarikçi firmayı aradığımda da tamam değiştirelim dediler.

Hepsiburada.com üründe değişim olmaz dediğim zaman o zaman onların politikasına uyarız ama kargo ücretini karşılarım derseniz değiştiririz dediler. Bu zamana kadar farklı farlık alışverişlerim oldu Hepsiburada.com'dan ama bundan sonra herhangi bir alışveriş yapmayacağım ve iade sürecim bittikten sonra da üyeliğimi iptal edeceğim ve bu olayı da tüm tanıdıklarıma paylaşacağım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  16:02

  Sayın Seçgin Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GXC-725-84872 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri