20 Ekim 2016

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderimi - İade.

İlgili siparişte 3 parça ürün bulunmaktadır. Diğer ikisini farklı farklı kargolarla gönderimini yaptıktan sonra 3. ürünü aylarca gönderemeyen satıcı sonunda yanlış ürünü göndermiştir. Satın aldığım ürün ile gelen ürün arasında oldukça yüklü bir miktarda fark vardır.

Hepsiburada müşteri hizmetleri personeli ürünün iade süresinden dolayı asla iade edilemeyeceğini beyan ettikten sonra ürünü kurdum. Fiyat farkının haklı olarak siparişte kullanılan kartıma iadesini talep ettim. Çağrı kaydı oluşturuldu 2 defa. Her ikisinde de gelen cevap ürün iadesi talebidir.

Hepsiburada anlayacağınız üzere müşterisiyle adeta dalga geçmektedir. Aylarca tedariğini yapamadığı ürünün yanlış gönderilmesine ses çıkarmadığı gibi müşterisiyle oyun oynamaktadır. Aldığım ürünü ki istediğim ürün olmamasına rağmen Hepsiburada personelinin tutarsızlığı sebebiyle tak çıkar yapmamı istemektedirler. Fiyat farkı acilen ödenmeli.

Samet 68 Okunma

Cevaplar

  • Samet 28 Ekim 2016

    20 Ekim günü ürünün fotoğraflarını incelemek için istediler. Gönderdim ve üzerine de 2 kez mesaj gönderdim gelişmeleri öğrenmek için. Ne yazık ki hala bir gelişme yok. Ürünü iade etmemi isteyen Hepsiburada.com halbuki günde 3 kez mesaj atardı. Başaramadığınız bir operasyon süreci yüzünden bu kadar insanları meşgul etmenize ne hakkınız var. İlgili kartımın hesap kesim tarihi yaklaşmaktadır. Neden bana sağlayamadığınız hizmeti ben hala daha ödemek zorunda kalıyorum. Lütfen çok ama çok acil iki ürün arasındaki farkı tarafıma geçiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Samet K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UXC-892-44463 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Samet 20 Ekim 2016

    Hepsiburada şirketi tekrar konuyu ele almaya karar verdi. Fakat ilgili siparişimde problem yaşadığım ürünün hangisi olduğunu anlayamamışlar daha. Personelin iade işleminin asla ve asla mümkün olmayacağını söylemesi üzerine kurduğum Mutfak rafını tekrar söküp iade etmemi istiyorlar. Ama problemin Mutfak rafında değil Ayakkabı dolabında olduğunu düşünüyorlar. Tek kelime ile Rezalet, bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım bu firmadan. Eğer ilgili fark kartıma iade edilmez ise Tüketici mahkemesine gideceğim ve iade olmayacağını beyan ettiğiniz konuşmanın kayıtlarını dinleyeceğiz, sonunda.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön