Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderildi.

Emrah Ç. |

10.03.2014 tarihinde 20821422 no'lu siparişimi verdim ürünler 18.03.2014 tarihinde elimde oldu 5 adet ürünümden birisi yanlış gönderilmiş ve bu sağlık için kullanılacak bir ürün (10lu breathe right burun bandı yerine 4'lü olanlardan yollanılmış ) site yetkilileriyle konuştuğumda bana bir sürü prosedür gereği açıklamalarda bulundular.

Şimdi benim sinirlendiğim nokta ürünlerin bana 8 gün sonrasında ulaşması ve gerçekten ihtiyacım olan bir ürünü kullanamayacak olmam tekrar geri göndermem ve yeni ürünün bana gelmesi 15 günü bulacak onların yaptığı hatanın ceremesini ben çekiyorum, en sonunda bıraktım onlu paketler ile dörtlü paketler arasındaki fiyat farkı ise benden gitti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ç.
  18 Mart
  18:02

  Yetkili arkadaşla görüşmüştüm benim bu ürüne acilen ihtiyacım vardı fakat 8 gün gecikmeli gelmesine rağmen yanlış geldi dörtlü paketi kullanıyım 10 paketten dolayı ödemiş oldğum ücretin kalan kısmını iade istedim yapılamayacağını söyledi bu ikinci defa başıma gelen hepsiburada faciası daha öncede aldğım ürünün hediyesi 3 ay sonra burdan şikayetlerim sonucunda gönderildi daha sizden alışveriş yapmam ve yakınlarıma tavsiye etmem kolay gelsin özensiz yaptığınız işler

 • 18 Mart
  17:37

  Sayın Emrah Ç,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VSG-766-27438 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri