Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdiler, Sonrada Ürün Değişimi Yapmıyoruz Dediler.

İlhan U. |

İndirimli olduğu için Hepsiburada.com 'dan balıklı kuru köpek maması aldım. Bana etli kuru köpek maması gönderdiler. Telefon ile koordine kurarak iade ettim bu kezde onlar bana geri gönderdiler aynı kargoyu. Ben talebim olan mamanın gelmediğini, üstelik düzenlenen faturanın da gelen ürünle ilgili olmadığını, Türk Ticaret Kanununa göre bile bu kargolama işleminin yanlış olduğunu belirtip malı tekrar geri gönderdim telefon koordinesi sonucunda. Onlar ne yaptı biliyor musunuz? Para iadesi. Ben indirimli olduğu için aldığım ürünü bana göndermediler. Paramı iade Etiler. Üstelik bu konuda uyarmama rağmen. Bana ürün değişimi yapmıyoruz diyerek. Sanki ben ürün değişimi talep ettim. Sadece hatalı gönderdikleri ürünün talebime ve faturama uygun olmasını istedim. Yani kendi hatalarını bana yüklediler.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  10:53

  Sayın İlhan U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DIU-397-97039 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri
  Hepsiburada.com · 17 Mart 2016 10:51