01 Mart 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdiler!

Hepsiburada.com' dan Çift kişilik baza ve baza başlığı satın aldım hay almaz olaydım, 1,60 cm sipariş verdiğim baza başlığı 1,20 cm geldi, siteye mesaj atmaktan, telefon etmekten gına geldi ama değişim için hala gönderemedik çünkü değişim formu doldurmamız ve onaylanması gerekiyormuş, doldurduk onaylamıyorlar.

Baza başlığı ile uğraşırken baza geldi ama getiren kargo görevlisi beyler biz yukarı çıkarmayız, kapıya bırakır gideriz demiş kabul edilmeyince bazalarıda alıp gitmişler, 5. kata sanırım ben sırtımda çıkaracağım.Ben hepsiburada.com' u kaliteli ve güvenilir bir site olarak biliyordum, fikrimi bayağı bir değiştirdiler, 20 gündür sorun en kısa sürede çözülecek diye mail gönderiyorlar.

Bahadır 50 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır 13 Mart 2013

    NE OLDU ACİLİYETLE BAŞLATTIĞINIZ TAKİP ARKADAŞLAR, BURALARA BÖYLE BOŞ BOŞ CEVAP YAZMAKLA OLMUYOR BU İŞLER, BEN YANLIŞ GELEN ÜRÜNÜ SİPARİŞ VERELİ 1 AYI GEÇTİ, HALA SONUÇ YOK, YEMİN EDERİM YILDIRDINIZ BENİ, DOLDURDUĞUM İPTAL FORMUNUN TARİHİNE BAKTIM AZ ÖNCE 27.02.2013 BUGÜN İSE 13.03.2013 VE HALA ONAYLANMAMIŞ, NEYİN PEŞİNDESİNİZ SİZ YA.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Bahadır G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve aciliyet ile sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön