03 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdiler!

Yıllardan beri ara ara alışveriş yaptığım yer olan hepsiburada en sonunda pes ettirdi. 3lt. lik antifiriz sipariş ettim 1.5lt. bir antifiriz gönderdiler. Ürünü teslim alınca hatayı fark ettim ve geri kargolayabilmek için yanlış ürün formu gönderdim. Hemen ilgileneceğiz yazısı geldi ama 1 ay sonra üründe sıkıntı olmadığını ve değiştiremeyeceklerini yazdılar. Hatayı yapan kendileri temize çıkan yine kendileri.

Nerde hepsiburada büyüklüğü siz satış yaparken iyi de, biz tüketici olarak hakkımızı arayınca mı kötü.Farklı ürün göndererek beni mağdur eden Hepsiburada yı kınıyorum.

İbrahim 14 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İbrahim S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön