23 Şubat 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdiler!

Siparişim ettiğim ürün ile gelen ürün ne görsel ne de marka olarak benzerlik göstermiyor. Tamamen farklı ürünler. Bu yüzden iade talebinde bulundum. Ürünün bedeli tarafıma geri ödendi. Fakat kargo ücreti bana yansıtıldı.

Yanlış ürün gönderilmesine rağmen kargo ücretinin bana yansıtılması kesinlikle yanlış bir tutum. Ben doğru gelen ürün için kargo bedeli neyse öderim. Fakat hepsiburada.com firmasının yaptığı hata yüzünden ortada bir alış veriş olmadığı halde benim cebimden bir bedel çıkmaması gerekiyor. Hata kimde ise bedeli de o tarafın ödemesi gerektiğine inanıyorum.

Burada hatalı olarak hepsiburada.com'u görüyorum. Hatanın düzeltilmesi için desteğinizi rica ediyorum.

Serhat 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Serhat Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Serhat24 Şubat 2013

    Kargo ücretinin geri ödemesi hediye çeki olarak teklif edilmiştir. hepsiburada.com firmasından bir daha alış veriş yapmayacağım için bu benim problemime çözüm olmuyor. Ayrıca ben ödemeyi hediye çekiyle yapmadım. Kredi kartı ile yaptım. Hatalı ürün gönderdiniz ve hatanızı kabul etmekte güçlük çekiyorsunuz. Özür dileriz size hatalı ürün göndererek sıkıntı çektirdik şeklinde bir yaklaşım yerine isterseniz hediye çeki verebiliriz gibi ticaret ahlakına uymayan bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Öncelikle hatanızı kabul edin. Kabul ettikten sonra problemi çözmek için göstereceğiniz yaklaşım tarzının değişeceğini düşünüyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Serhat Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön