Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdi, İade Almıyor..

Güler Ö. |

Hepsiburada'dan oğlumun odası için çocuk odası halısı sipariş verdim. Ürün elime ulaştığında modelini görüp sipariş verdiğim halı yerine farklı renk ve desenli bir halı geldi. Ürünü iade edebileceğim söylendi verilen kodla ürünü gönderdim. (tabii geri gönderi için 3 gün evde kargo bekledim o da ayrı sıkıntı) Nisan'ın 5'inde kargoya verdim hala para iadesi yapılmadı.

Hepsiburada'dan alışveriş yapılmaz diyenleri dinlemedim ve tam bir fiyasko yaşıyorum. Kesinlikle alışveriş yapılacak bir site değil. Hem ürünü yanlış gönderip hem de hatasını düzeltmek için bir çaba harcamıyor. İade ettiğim yanlış ürünün para iadesinin bir an önce yapılmasını istiyorum. Kendimi yanıltılmış gibi hissediyorum.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  10:40

  Sayın Güler Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UFJ-773-74242 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri