01 Nisan 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdi Buna Rağmen Değiştirmiyor!

Hepsiburada.com'un kampanyasından Conti CK-300 Eco Verde 2200Watt Su Isıtıcı bu ürünü sipariş verdim, sitede ürün özelliklerinde kapasitesinin 2,2 lite olduğu yazıyor ancak 1,5 litre olan modelini göndermişler.

Müşteri hizmetlerine yazdım değişim formu doldurup sonra ürünü göndermemi istediler gönderdim, oradan gelen mailde aynen şöyle yazıyor; Ürünün doğru olan ürün ile değişiminin yapılabilmesi için söz konusu ürünü bize aşağıdaki şekilde göndermenizi rica ederiz. Ürün elimize ulaşır ulaşmaz gerekli aksiyonlar alınacak ve kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Ama sonrasında 2,2 lt ürün satışta olmasına rağmen ürünü iade aldıklarını değişim yapamayacaklarını söylediler. Değişim istiyorum.

Veyis 31 Okunma

Cevaplar

  • Veyis01 Nisan 2013

    Sayın Yetkililer, lütfen hepsiburada.com un cevabını dikkate almayın çünkü yalan sorunum hala çözüme ulaşmadı ve ürünüm değişmedi,yetkililerine yazıyorum ama robot gibi devamlı standart cümlerle cevap veriyorlar,yardımcı olmuyorlar,hakkım olan değişim işlemini yapmıyolar şikayetim aynen devam etmektedir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Veyis E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön