Uğur K. Teşekkür Mesajı

Şikayetim sonrası problemim çözülmüştür,teşekkürler şikayetvar.com ve hepsiburada.com

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdi!

Uğur K. |

Geçen hafta Hepsiburada.com 83250403 siparişi ile alışveriş yaptım. Biraz daha fazla alışveriş yapacaktım fakat denemek amacıyla düşük bedelli alışveriş yaptım. İlk önce bu kadar basit bir ürünü öncelikle yanlış gönderdiler,daha ucuz bir ürünü, artık iyi niyet mi kötü niyet mi bilmiyorum.

Daha sonra geri gönderdiğimde değiştireceklerini söylediler,gönderdim. Ürünü geri gönderdikten iki gün sonra merakımdan müşteri hizmetlerini aradığımda para iadesi yapıldığını söylediler,şaşırdım. Sonra öğrendim ki kargo bedeli hizmet bedeli olarak kesilmiş. Hiç bir şey almadan ve habersiz para kesildi hesabımdan. Bu paranın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  29 Mart
  17:21

  Şikayetim sonrası problemim çözülmüştür,teşekkürler şikayetvar.com ve hepsiburada.com

 • 28 Şubat
  13:38

  Sayın Uğur K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NHC-129-45638 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri