Hepsiburada.com Yanlış Ürün Geldi ve İadesi Yapılmadı!

Erbin K. |

Grundig 22 inç televizyon siparişi verdim fakat adresime 40 inç boyutunda, fiyatı benim aldığımın neredeyse 3 katı bir televizyon geldi ve ürün tarafımdan imza alınmadan teslim alınmış gibi gösterildi. Daha sonra ürünün değiştirilmesi için geri yolladığımda müşteri hizmetleri bana değişim yapılamayacağını iade olacağını bildirdi. Ben de onayladım ürünün iadesini talep ettim. Ancak şu an pazartesi ürün evime gelecek diye bilgi aldım. Haliyle şu an ürünü istemiyorum. Hatta teşekkür geleceği yerde böyle bir durumun içinde kalmış olmaktan çok rahatsızım. Hatanızı telafi etmenizi talep ediyorum. Dürüstlük başa belaymış.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  16:08

  Sayın Erbin K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QWF-573-57154 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri