16 Eylül 2016

Hepsiburada.com Yanlış Ürün.

Defalarca müşteri birimini aramama rağmen günlerdir bu konuyla ilgili hiçbir ne dönüş yapıldım, ne de sonuçlandırıldı. Sorunun ne olduğu gayet açık ve net, fakat sizleri defalarca aramama rağmen aynı klişe kelimeleri kullanıp beni oyalamaktan ileri gitmediniz. Üstüne üstlük sürekli sizden adresinize teslim edildi diye durum güncellemesi ile siparişimin durumunu gönderip, benimle dalga geçmeye utanmıyor musunuz?

Bu nasıl bir lakaytlık, bu nasıl bir sorumsuzluk! Benim hem telefonlarla her gün arayıp aynı durumu defalarca izah edip bir yandan, dalyan köyünden 27 km yol yapıp Ezine'ye kargo gelmiştir diye gidip elim boş gelmem, manevi olarak yaşattığınız stres bir yandan, maddi olarak da 15 liralık bir siparişin siz bana verdiğiniz zararla 50 lirayı buldu sayenizde. Bence Hepsiburada.com bu işi yapmayın.

Seda 12 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Eylül 2016

    Sayın Yener H. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HZP-809-53103 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön