Hepsiburada.com Yanlış Ürün!

Gökçe K. |

Sipariş ettiğim ürünün yanlış geldiğini anlayınca firma ile görüştüm. Ben siteden hp2136 yazıcı sipariş ettim bana gönderilen HP 2130 yazıcı. Satıcı firma bu iki ürünün birebir aynı olduğunu söyleyerek hatasını bastırmaya çalışmıştır. Aynı seri olduğunu ellerinde bu cihaz olduğu için bu seriyi gönderdiğini söyledi. Ama böyle bir şey asla kabul edilemez internet sayfalarında bu cihaz dan sattıklarını ileri sürüyorlar. İnsanları kandırıyorlar. Ben kargoyu iade ettim. Ama hala bana geri dönüş yapılmadı. Firma uyarılmalı aynı ürünü gösterip satış yapıyor. Ücret iadesi nasıl oluyor diye Hepsiburada.com'u aradığımda anlattılar. Ben 3 taksitle aldığımı söyledim. Konuştuğum e*** bey ücret taksitle yatmayacak peşin yatıracağız dedi. Hala bekliyorum. 21 Temmuz 2016 saat 15:06'da Hepsiburada'dan b**** beyle görüştüm fakat şimdi de ücretin taksitle ödeneceği söyleniyor. Mağduriyetimin giderilmesini gerçek açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  09:17

  Sayın Gökçe K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BEN-613-42727 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri