Hepsiburada.com Yanlış Teslim Süresi!

Cihan C. |

Doğum günü için almış olduğum hediye 1 hafta geç geldi ve defalarca kez bana yalan söylendi, tam 1 hafta boyunca yalan söylediler, sadece para kazanmak amaçlı kurulmuş işine geldiği zaman yanıltan bir firma.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan C.
  17 Kasım
  15:08

  Üyeliğim iptal edilmiştir, çünkü senelerdir parasını kazandığınız müşterinize sorun anında yardımcı olmak yerine üyeliğini iptal etmeniz daha kolay. Buradan herkesin bilmesini isterim Hepsiburada sadece çıkarlarına göre hareket eden satış sonrası desteği tamamen yalan üzerine kurulmuştur, bunu ispatladım ve artık benim paramı kazanamayacaksınız.

 • Cihan C.
  14 Kasım
  17:21

  Doğum günü için almış olduğum hediye 1 hafta geç geldi ve defalarca kez bana yalan söylendi, tam 1 hafta boyunca yalan söylediler, sadece para kazanmak amaçlı kurulmuş işine geldiği zaman dolandırıcılık yapabilen bir firma, siz siz olun 1 lira bile para kazandırmayın bu dolandırıcılara

 • 13 Kasım
  13:01

  Sayın Cihan C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZDB-256-47272 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri