09 Haziran 2016

Hepsiburada.com Yanlış Tanımlanan İsim

05.06.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesi üzerinden cep telefonu satın aldım. Fakat site teslimat bilgilerini benim yazdığımdan farklı gönderdiği için kargoyu teslim alamadık. Kargo şubesinde bekletildik ve çözüm 48 saat sürebileceği söylenerek boş yere bekletiliyorum.

Bu durumla daha önceden de karşılaştım kargo şubesi tanıdığı için ürünü teslim etti fakat şimdi isim farklı olduğu için teslim etmiyorlar. Sonuç olarak Hepsiburada.com un kendi yanlışlığı yüzünden parasını ödediğim ürünü teslim alamıyorum.

Erçin 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın Erçin A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UED-389-58445 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön