Hepsiburada.com Yanlış Kesilecek Fatura İle İlgili!

Salih G. |

Şahıs üyeliğim ve ödemesi ile tarafınızdan yapmış olduğum alışveriş ile ilgili teslimat adres ve fatura bilgileri ile ilgili yaşanan sorundan dolayı fatura edilen ürün Profilo Sanayi Ve Ticaret A.Ş. adına fatura edileceği müşteri hizmetleriniz tarafından söylenmiştir.

Alışverişin Profilo Sanayi ve Ticaret A.Ş. İle ilgili olmaması sebebi ile firmanın da e-fatura kullanıcısı olmasından dolayı Faturanın Profilo olarak kesilmesi halinde firma olarak e-fatura sistemden iade olarak tarafınıza kesileceği için süreç uzamadan faturanın Salih G. olarak kesilip gönderilmesi gerekmektedir. Ürünün iade edilecek durumda olmadığı için iade edilerek faturanın iptalini gerçekleştiremiyoruz.

Etiketler :

Fatura/Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  11:10

  Sayın Salih G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OSK-501-57840 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri