01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Yanlış Kart İşlemi!

Hepsiburada.com'dan Yapı Kredi Bankası'nın kampanyasına katılarak banka kartım ile alışveriş yaptım. Ancak işlem yaptığım Yapı Kredi banka kartı Hepsiburada.com tarafından İş Bankası kartı olarak görüntülenmiş ve bu şekilde işlem yapılmış. Bu nedenle 50 TL tutarında bir kayıp yaşadım. Siteye durumu anlattığım halde bana yazılan cevapta hala kartımın İş bankası kartı olduğu iddiasında bulunulmakta. Kartımın iş bankası olmadığını zararımın tazmin edilmesi için gereken işlemlerin yapılmasını talep ettim ancak gelen cevap kartımın İş Bankası olarak görüntülediği oldu. Bu bir güvenlik açığı ise açık açık söylenmesini ve kaybımın giderilmesini talep ettim ancak verilen cevap hep aynı oldu.

Eren 66 Okunma

Cevaplar

  • Eren 16 Kasım 2016

    İki haftalık yazışmalar sonrasında tüm istenen bilgileri vermeme rağmen hala kullandığım kartın İş Bankası kartı olduğunu iddia eden bir takım insanlara laf anlatmaya çalışıyorum. Çalıştığınız insanların kapasitelerinden dolayı sizleri tebrik ederim.

  • Eren 02 Kasım 2016

    Verilen cevaba ithafen yazıyorum. Sanırım siz olayı anlamak istemiyorsunuz. Daha ne kadar açık yazabilirim. Yapı Kredi Bankası, banka kartı ile yapılan 100 TL üzeri alışverişlerde 50 TL para iadesi yapmaktaydı. Ancak siz benim işlem yaptığım banka kartını iş Bankası kartı olarak gösterdiğinizden ben bu kampanyadan yararlanamadım. 1. Kampanya puan olarak değil, para iadesi olarak (50 TL iade) gerçekleşecekti. 2. Kampanya Banka kartı kampanyası olup mesajla katılım sağlanmaktadır. Kampanya katılımım Yapı Kredi Bankası tarafından onaylandığı bilgisi elimdedir. Bu kadar açık şekilde ifade ediyorum. 50 TL'lik kaybımı geçtim. Hatanızı bari kabul edin. Bana demeyin kartınız Yapı Kredi değil İş bankası Kartı, kredi kartı olması gerekiyor banka kartı olmaz demeyin. Düzeltemiyorsunuz maddi kayıp benim zaten. Hatayı bari kabullenin. Hata yapılmış demek bu kadar zor olmamalı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Eren K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QIA-401-31338 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön