Hepsiburada.com Yanlış Kargoyla Gönderi Yapıyor.

Zafer Ş. |

Sipariş sırasında belirtmeme rağmen ve ürün takip sisteminde Aras kargo gözükmesin rağmen kargoyu Yurtiçi kargo ile göndermeleri ve müşteri hizmetlerini aradığımda ben kaydınızı alıyorum deyip hiç bir şekilde ne geri dönüş, nede bir bilgilendirme yapılmamaktadır. Daha önceden yine aynı firmayla (Hepsiburada.com) tam 7-8 defa garantiye giden en aşağı sadece 17 -18 defadan fazla ürün için müşteri hizmetlerini aramama rağmen yine biz kaydınızı alıyoruz deyip baştan atılan, ancak sizi tüketici hakları mahkemesine başvuracağım deyip zor da olsa ürünün iadesini yaptırdığım bir firmaya karşı uyarıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  10:50

  Sayın Zafer Ş,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZBU-343-72166 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri