Hepsiburada.com Yanlış Kargo, İlgisiz Görevliler!

Mehmet K. |

Arızalanan Samsung S4 mini marka telefonumu Hepsiburada.com aracılığı ile servise verdim. Onarıldığı söylenen telefon satın aldığım tarihteki adresim olan Niğde'ye gönderildi, tekrara servise verdiğim telefon yenisi ile değişim yapıldı bildirimiyle beraber kargoya çıkacağını anlayınca 2 defa Hepsiburada çağrı merkezinde görevliler ile görüşmeme rağmen göz göre göre yine Niğde' ye gönderildi. Ürünümün geç elime ulaşacak olmasından dolayı mağdur edildim.

Çağrı merkezi, biz isteğinizi iletiyoruz diyerek beni geçiştirdi. Ürün kargoya verilmeden öğle saatlerinde aramıştım, bildirim ekranında 16.17'de kargoya verildiği yazıyor, göz göre göre mağdur edildim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  16:50

  Sayın Mehmet K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MJB-812-81400 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri