30 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Yanlış Gönderilen Ürün Sonrasındaki Kayıplarım!

16 Mayıs'ta yaptığım sipariş yanlış geldi, ürün iadesi geri ödeme v.s. yüzünden 14 gündür bekletiliyorum. İstediğim ürünü göndermek yerine ödememin iadesi yapılacağı söylendi ve hediye çekim elime ulaşmadı dolayısıyla istediğim ürünü tekrar sipariş edemedim.

Bu süre zarfında ürünün fiyatı arttı,
Ücretsiz kargo kampanyası bitti,
Stokta son 8 ürün kaldı, bittiğinde fiyat daha da artacak.

Konu ile alakalı bir çok değişik kanaldan onlarca kez şikayet ilettim sonuç olarak zararda olan benim, mağduriyetimin nasıl giderileceği konusunda merak içerisindeyim.

Murat 55 Okunma

Cevaplar

  • Murat30 Mayıs 2013

    Hediye çekim 5 gün süre ile tekrar tanımlanmış fakat ürünün fiyatı az da olsa artmış ve ücretsiz kargo kampanyası bitmiş, yaklaşık 10 tl zarar etmiş durumdayım fakat yine de alışverişimi yapacağım, umarım bu kaybımı telafi edersiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Murat M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön