Mustafa D. Teşekkür Mesajı

1 ay sonunda gelen iade için yine de teşekkürler.

Hepsiburada.com Yanlış Gönderilen Ürün!

Mustafa D. |

Almak istediğimiz ürün özelliklerinde ürünün ölçüsü 80*60 cm olarak belirtilmesine rağmen 90*50 cm ebatlarında bir ürün gönderildi. Bu ürünü "kolay iade" adımından iade edebileceğim belirtiliyor ama bu sefer de verilen kargo koduyla işlem yapılamıyor diye ürünü iade edemiyorum.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  30 Haziran
  09:17

  1 ay sonunda gelen iade için yine de teşekkürler.

 • Mustafa D.
  30 Haziran
  09:16

  Çok şükür 1 ay sonunda iademiz gerçekleşti. Ama site üzerinde ürün hala yanlış ölçüler verilerek satılmaya devam ediyor.

 • 30 Haziran
  09:13

  Sayın Mustafa D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WXT-400-43109 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa D.
  24 Haziran
  14:30

  Talebim ile ilgili herhangi bir gelişme yoktur. Hepsiburada da belirtilen \"Kolay İade\" tamamen bir yalanmış. Bir aydır ürün hala yanlış ebatlarda gösterilip satılmaya devam ediliyor.

 • 05 Haziran
  11:00

  Sayın Mustafa D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WXT-400-43109 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri