22 Ekim 2014

Hepsiburada.com Yanlış Gönderilen Ürün.

Tarafıma gönderildiği belirtilen satın aldığım ürün yerine maktek marka bir araç içi kamera gönderilmiş olup gönderilen ürün'de arızalıdır. Tarafıma gönderilen bilgilendirme mailinde ürünün sehven gönderildiği ve doğru ürünün aralık ayında gönderileceği belirtilmiş fakat internet üzerinden yaptığım araştırmada 100'lerce kişiye''sehven'' aynı ürünün gönderildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım.

Kargo teslimatı sırasında ürünün faturada belirtilen ürün'den farklı olduğunu kargo görevlisi ile tespit edip gerekli tutanakları tutmuş bulunmaktayım. Bundan sonra yapılan bu durum karşısında hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağımı bildiririm.

Anıl 1.275 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Anıl İ. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QWL-201-88194 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön