Hepsiburada.com Yanlış Gelen Ürün Hakkında!

Serkan T. |

Hepsiburada.com'dan sipariş verdiğim sweatshirt gecikmeli kargo ile günler sonra elime geçti. Hem bedeni yanlış gönderildi hem de gelen ürün tamir edilemeyecek şekilde arızalı. Her tarafından pamukçuklar uçuşuyor. Paramı geri almak için hemen iade işleminde bulundum. Fakat ürünü gönderdikten sonra ürün tamir edildi diyerek tarafıma geri gönderildi. Ürünün tamir edilecek hiçbir tarafı yok, insan sağlığı açısından doğrudan imha edilmesi gereken bir ürün. Ayrıca tamir edilse ne olur ben "m" beden sipariş verdim gelen ürün "s" beden. Tekrar iade için başvurdum ama sonuç yok daha. Yetkililerden bu rezilliğe bir son vermelerini bekliyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  12:25

  Sayın Serkan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LSJ-175-79167 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri