Hepsiburada.com Yanlış Gelen Ürün!

Nurten A. |

Hepsiburada.com uzun yıllardır beğenerek alışveriş yaptığım bir siteydi. Ancak son olanlardan sonra siteye bu kadar güvenmekle ve çevredekilere tavsiye etmekle çok büyük hata yaptığımı anladım.
3 alışverişimin bir tanesinde ürün hasarlı geldi bir diğerinde satın aldığım ürünün günler sonrasında stokta kalmadığı bilgisi gelerek mağdur edildim.

Son olarak da hediye olarak gönderdiğim ürünün yerine bugün başka bir ürün geldi. Anladığım kadarıyla Hepsiburada.com müşteri memnuniyetini artık eskisi gibi önemsemiyor! Yanlışlığın en kısa sürede düzeltilerek parasını ödediğim ürünün adresine en kısa sürede iletilmesini talep ediyorum!

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  11:04

  Sayın Nurten A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VHC-943-24095 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri