Hepsiburada.com Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Musa G. |

01/10/2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan aldığım "Ttec Power Up Mega 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı" 07/10/2015 tarihinde elime ulaştı. Şarj cihazının sayfada yazılmakta olan "3,1 a çıkış ile hızlı şarj" özelliği bulunmamaktadır.

Konu hakkında 08/10/2015 saat 10:40'da müşteri hizmetlerini konu hakkında aradım. Müşteri hizmetleri yetkilisi cihazı geri iade alabileceklerini ama hediye çeki kullandığım için 99,90 TL değerindeki ürün için geriye 16 TL iade edeceklerini ya da cihazı bu özelliği ile kabul etmem gerektiğini iletti.

Ürün hakkında yanlış bilgilendirme var, bu sebepten dolayı hızlı şarj özelliği olan başka bir ürünle değiştirmelerini teklif etmem sonucunda kabul edilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  16:04

  Sayın Musa G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKI-191-80624 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri