Hepsiburada.com Yanlış Adrese Teslim Edilen Kargo!

Mesut Ş. |

28.5.2015 tarihli siparişimde bulunan 2 parça ürün birisi yanlış adrese teslim edilmiş olarak gözüküyor ve firmaya mesaj atmama rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Firmanın ilgilenmemesi sonucu kargo şubesini arayıp aldığım bilgide teslimat adresinin alakası bir adres olarak verildiği. Hepsiburada.com bu aralar iyice suyunu çıkarmaya başladı. Stoklarda gözüken ürünleri geç göndermeler, gönderilen ürünlerin takibini yapmamalar tam da bu kalitede bir firmaya yakışan işler.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut Ş.
  05 Haziran
  16:15

  Yanlış adrese gitmiş gözüken ürün diğer siparişin içinde geldi, muhtemelen Hepsiburada çalışanı farklı teslimatın siparişin numarasını benim siparişe girmiş, artık nasıl kişilerle ticaret yaptığımızın kanıtıdır bu...

 • 03 Haziran
  12:37

  Sayın Mesut Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TUB-779-25986 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri