Hepsiburada.com Yanlış Adrese Kargom Gönderilmiş!

Arzu S. |

19552*** numaralı siparişimde 3 ürün almıştım 2'si benim adresime getirilmiş, 1'i bambaşka bir adrese gönderilmiş, Hepsiburada temsilcisi kargoyu bana yönlendiremediklerini söyledi. Yüklü bir alışveriş yapıyorum, kargo içinde oluyor ödememde, tek siparişte 3 ürün oluyor, Yurtiçi Kargo ile yolladıkları için bu firma 3 ürünümden 1'ini başka adrese götürüyor, hem de bırakıp gitmiş kargo firması! Ben olmadan, benim imzam olmadan! Bir de üzerine biz bir şey yapamayız diyorlar, ben parayı size verdim size! O ürünü bana siz getireceksiniz bambaşka bir adrese gönderilmişse benim suçum ne? Hatanızı telafi etmediğiniz durumda size davamı açıyor olacağım, ödediğim bedelden çok daha fazlasını ceza olarak ödersiniz!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  15:37

  Sayın Arzu S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RCL-976-46666 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri